Ky produkt u shtua me sukses në karrocë!

F4 Key Finder

F4 kryesore Finder është një pajisje e zgjuar dhe e vogël ndjekja.
Ajo është zhvilluar në bazë të një lloji të ri të sistemit të radio Bluetooth.
F4 jo vetëm që të ju ndihmojë për të gjetur stuff tuaj se ku është, por edhe të ju ndihmojë për të mbajtur stuff tuaj nuk humbasin përsëri.
Është e lehtë të jetë e bashkangjitur me tuaj kuletat, çanta, çelësat e makinave, Remotes dhe sende të tjera.  Specifikim

  Gjej dhe funksion anti-humbur

  LED dhe tregues sinjalizues

  bateri zë vendin coin

  Ultra-të ulët konsumi i energjisë chipset nRF52 seri me bërthamë ARM

  ON External / OFF butonin shtytje për të shpëtuar jetën e baterisë

  Lehtë për të shkruar një customization Logo / branding në rastin

  Pajisja Ultra i hollë Portable, Keychain dhe string qafën dispozicion për Optional

  parametrat

  artikull vlerë
  rasti Color e bardhë
  Model Battery CR2032
  Operacioni Voltage 1.8-3.6V
  TransmissionCircuit 10.5mA (max).
  TransmissionRange 30 metra
  antenë 50ohm
  Pesha neto 9.0g
  sirenë 90dB
  madhësi 37 x 37x 5.8 mm

  Na kontaktoni

 • captcha  Kodi i Verifikimit
  WhatsApp Online Chat !