Ky produkt u shtua me sukses në karrocë!

F3 Key Tracker

Çelësi tracker F3 është një pajisje e zgjuar dhe e vogël ndjekja.
Ajo është zhvilluar në bazë të një lloji të ri të sistemit të radio Bluetooth.
F3 jo vetëm që të ju ndihmojë për të gjetur stuff tuaj se ku është, por edhe të ju ndihmojë për të mbajtur stuff tuaj kurrë nuk e humbi përsëri.
Është e lehtë të jetë e bashkangjitur me tuaj kuletat, çanta, çelësat e makinave, Remotes dhe sende të tjera.  Specifikim

  Gjej dhe funksion anti-humbur

  LED dhe tregues sinjalizues

  bateri zë vendin coin

  ON External / OFF butonin shtytje për të shpëtuar jetën e baterisë

  Ultra-të ulët konsumi i energjisë chipset nRF52 seri me bërthamë ARM

  Lehtë për të shkruar një customization Logo / branding në rastin

  pajisje portative, Keychain dhe string qafën dispozicion për optional

   

  parametrat

   

  artikull vlerë
  rasti Color e bardhë
  Model Battery CR2025
  Operacioni Voltage 1.8-3.6V
  transmetimit Circuit 10.5mA (max).
  Gama transmetimit 30 metra
  antenë 50ohm
  Pesha neto 9.0g
  madhësi 37 x 37x 6.2 mm

  Na kontaktoni

 • captcha  Kodi i Verifikimit
  WhatsApp Online Chat !