• P1-官网banner(1)
 • G2-banner
 • B10 Banner
 • B8-Plus-banner(6)
 • covid-19-solutions
 • Rreth SH.B.A.

  Kush jemi ne

  Minew është një furnizues profesional gardian që të sigurojë të plotë zgjidhje të përshtatur IOT nga koncepteve dhe ideve të produkteve fizike.
  Mëso më shumë
 • Rreth SH.B.A.

  Çfarë bëjmë ne

  Minew është përqendruar në R&D dhe inovacionet në fushat e IoT për më shumë se 10 vjet. Ne ofrojmë zgjidhje, produkte dhe shërbime standarde të larta të IoT.
  Mëso më shumë
 • Rreth SH.B.A.

  Pse na zgjodhet ne

  Minew ka bashkëpunuar me një shumë të korporatave, duke përfshirë ARM, Ericsson, Google, Huawei, etj. Për më tepër, fabrika jonë pajis me shpejtë-përgjigje sistemi fabrika e prodhimit për të mbështetur të gjitha kërkesat.
  Mëso më shumë

OEM & ODM Shërbimi

Minew specializes in design and manufacture of IoT devices such as Bluetooth electronic shelf label, iBeacon, Bluetooth sensors, Bluetooth to WiFi gateway, LTE/NB-IoT GPS trackers, Bluetooth modules. Our OEM and ODM services cover the complete spectrum of the product lifecycle from concept to design, manufacturing and after-sales services.
Mëso më shumë

Dëshironi të mësoni më shumë? Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Lërini ekspertët tanë të përgjigjen në pyetjet në lidhje me përfitimet e produkteve të personalizuara për biznesin tuaj.

ABONOHET
WhatsApp Bisedë Online!