Овој производ е успешно додаден во количката!

F4 Клучни Пронаоѓач

Клуч Пронаоѓач F4 е паметен и мал уред за следење.
It is developed based on a new kind of Bluetooth radio system.
На F4 не само да ви помогне да најдете вашиот работи каде што е, но, исто така, да ви помогне да ги задржи вашите работи никогаш не се изгуби.
Тоа е лесно да се приложи кон вашите паричници, чанти, клучевите од колата, далечински управувачи и други нешта.
  спецификација

  Најди ги & анти-изгубени функција

  LED индикација и сирена

  Заменливи монета батерија

  Ultra-low power consumption chipset nRF52 series with ARM core

  Надворешни ON / OFF копчето за да се спаси живот на батеријата

  Лесно да се печати прилагодување лого / брендирање на случај

  Ултра тенок пренослив уред, синџир со клучеви и низа вратот достапни за Факултативна

  параметри

  точка вредност
  случај Боја Белата
  Модел на батерија CR2032
  операција напон 1.8-3.6V
  TransmissionCircuit 10.5mA (макс.)
  TransmissionRange 30 метри
  антена 50ohm
  Нето маса 9.0g
  Ѕвончето 90dB
  големина 37 x 37x 5.8 мм

  Контактирајте не

 • captcha  Код за верификација
  WhatsApp Online Chat !