Овој производ е успешно додаден во количката!

F3 Клучни Тракер

Клуч тракерот F3 е паметен и мал уред за следење.
It is developed based on a new kind of Bluetooth radio system.
На F3 не само да ви помогне да најдете вашиот работи каде што е, но, исто така, да ви помогне да ги задржи вашите работи никогаш не се изгуби повторно.
Тоа е лесно да се приложи кон вашите паричници, чанти, клучевите од колата, далечински управувачи и други нешта.
  спецификација

  Најди ги & анти-изгубени функција

  LED индикација и сирена

  Заменливи монета батерија

  Надворешни ON / OFF копчето за да се спаси живот на батеријата

  Ultra-low power consumption chipset nRF52 series with ARM core

  Лесно да се печати прилагодување лого / брендирање на случај

  Пренослив уред, синџир со клучеви и низа вратот достапни за изборни

   

  параметри

   

  точка вредност
  случај Боја Белата
  Модел на батерија CR2025
  операција напон 1.8-3.6V
  пренос коло 10.5mA (макс.)
  пренос опсег 30 метри
  антена 50ohm
  Нето маса 9.0g
  големина 37 x 37x 6.2 mm

  Контактирајте не

 • captcha  Код за верификација
  WhatsApp Online Chat !